Vážení zákazníci, stěhujeme firmu do většího, krásnějšího, ... :) Omluvte prosím dočasné pozdržení u dodání objednávek o cca 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení..
0
Kategorie

O nás

Jsme česká společnost s 12-ti letou zkušeností. Jsme synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

Začínali jsme s prodejem zboží zahrnující převážně vybavení Koupelen a Toalet. Postupně jsme do prodejního sortimentu zahrnuli i zboží do domácnosti.

Roku 2014 prošly stránky velkou modernizací a rozšířením nabídky na 6 400 produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady.  Nabídku budeme stále rozšiřovat a doplňovat tak, abychom Vám mohli poskytnout pohodlný nákup všeho potřebného z jednoho místa.

Veškeré zde vystavené zboží se snažíme dodat k zákazníkovi v co nejkratším možném termínu. Rozesíláme do celé České republiky i na Slovensko.

 

Co Vám nabízíme:

Moderní nakupování z pohodlí domova. Jsme rychlí, spolehliví a i když jsme na internetu, umíme Vám poradit. Snažíme se, aby každý produkt měl dostatek informací, obrázků a pokud přesto nenajdete co hledáte, využijte našich telefonních operátotek.

Věříme že se Vám u nás bude líbit. Pěkné nakupování :)

Platební brána ComGate

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace