0
Kategorie

O nás

 

Jsme česká společnost s 20-ti letou zkušeností. Jsme synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu. Za tím vším stojí tým šikovných lidí, kteří svojí prací žijí.

Začínali jsme se základní nabídkou zboží zahrnující převážně sprchové kouty, vodovodní baterie a sanitární keramiku. Postupně jsme do prodejního sortimentu zahrnuli veškeré zařizovací produkty, které využijete ve vaší koupelně nebo na toaletě.

Roku 2014 jsme se nejen přestěhovali do nových větších prostor v Brněnci, ale i naše webové stránky prošly velkou modernizací a rozšířením nabídky produktů. 

Rok 2021 se stal klíčovým pro firmy po celém světě. Ani nám se nevyhnuly peripetie spojené s Covidem. My se ale nebojíme a stále šlapeme na plynový pedál. Stěhování do nových prostor a hlavně rozšíření skladů, abychom mohli pokrýt zájem všech zákazníků hned když to potřebují, bylo už dlouhodobým plánem. Je to tu. Jsme tu pro vás v nové provozovně ve Svitávce a těšíme se na vaši návštěvu nebo telefonickou komunikaci :)

Nabídku budeme stále rozšiřovat a doplňovat tak, abychom Vám mohli poskytnout pohodlný nákup všeho potřebného z jednoho místa.

Veškeré zde vystavené zboží se snažíme dodat k zákazníkovi v co nejkratším možném termínu. Rozesíláme do celé České republiky i na Slovensko.

 

Co Vám nabízíme:

Moderní nakupování z pohodlí domova. Jsme rychlí, spolehliví a i když jsme na internetu, umíme Vám poradit. Snažíme se, aby každý produkt měl dostatek informací, obrázků a pokud přesto nenajdete to co hledáte, využijte našich telefonních operátorek a techniků.

Věříme, že se Vám u nás bude líbit. Pěkné nakupování :)

Platební brána ComGate